o firmie

Firma ARMAPOL-STAL powstała w roku 2002 i jest kontynuatorem tradycji handlowych nieistniejącej już spółki ROTUS. Od początku swojej działalności Spółka koncentruje się na obsłudze klientów w zakresie dostaw wyrobów stalowych długich tj. prętów, płaskowników,  kęsów i kęsisk ze stali konstrukcyjnych, stopowych i nierdzewnych.

Oferowane materiały pochodzą od krajowych producentów, jak również są importowane z Rosji, Białorusi i Ukrainy. Szczególnie polecamy naszym odbiorcom wyroby ze Wschodu, które nie są produkowane w Polsce  np. kęsiska kwadratowe do wymiaru 360x360mm  czy  pręty okrągłe gorącowalcowane do średnicy 330 mm. Staramy się ciągle rozszerzać gamę oferowanych produktów i reagować elastycznie na nowe potrzeby rynku, który zmienia się  bardzo dynamicznie. Oferujemy naszym klientom dostawy materiałów z naszego magazynu w Lublinie lub przyjmujemy do realizacji zamówienia produkcyjne na ściśle określony wyrób z uwzględnieniem odpowiedniej  obróbki cieplnej, własności mechanicznych czy stanu obrobienia powierzchni. 

Oddzielną grupą stali, której sprzedaż prowadzimy z powodzeniem na rynku polskim, jest stal nierdzewna i kwasoodporna, w pełnym zakresie asortymentowym.

W celu dokładnego zapoznania się z możliwościami firmy ARMAPOL-STAL, prosimy o zapoznanie się z naszą pełną ofertą produktową.

Informacje ogólne

ARMAPOL-STAL SPÓŁKA JAWNA B. I T.KOTOROWICZ
20-258 Lublin, Łuszczów Pierwszy 60F
Zarejestrowana pod numerem KRS 0000139782 w Sądzie Rejonowym w Lublinie, Wydział XI Gospodarczy KRS,
gdzie przechowywana jest dokumentacja spółki.
NIP 712 27 73 066
Regon 432533319